Анкета о вредновању наставног процеса за зимски семестар школске 2020/2021. године

Поштовани студенти,
обавештавамо Вас да је почев од 8. априла 2021. године, на студентском веб сервису доступна анкета о вредновању наставног процеса за ЗИМСКИ СЕМЕСТАР, школске 2020/2021. године.
Рок за попуњавање анкете је 31. мај 2021. године.
Анкета се налази у менију са опцијама за рад са студентским сервисима, са десне стране.
Слика доле:

Моле се студенти да попуњавању анкете приступе савесно и одговорно, односно, да одговори у анкети буду у складу са објективном проценом студента о квалитету рада наставника, сарадника и наставног процеса у целини. Анкета је анонимна, и послужиће Факултету у циљу побољшања квалитета наставног процеса, а спроводи се на основу Закона о високом образовању и прописаних стандарда који се примењују приликом акредитације студијских програма и високошколских установа.
Попуњавање наведене анкете ће претходити пријави испита у наредним испитним роковима.
У случају да имате било који проблем у вези са попуњавањем анкете, молимо Вас да се обратите путем електронске поште: stslsu@ef.uns.ac.rs