Пројекат "Дестигматизуј локално"

Пројекат "дестигматизуј локално“ одржаће се од петка, 28. маја, до недеље, 30.маја, уживо, са ограниченим бројем посетилаца, поштујући епидемиолошке мере.

"Дестигматизуј локално" се одржава по први пут ове године. Током три дана пројекта, учесници ће имати прилике да на едукативним радионицама стекну знања, али и изразе своје мишљење о темама које се у нашем друштву понекад сматрају за табу. Избор теме има за циљ предупређивање друштвене осуде и подстицање како на разумевање околине, тако и на рад на себи. Жеља нам је да у пројекат укључимо и припаднике неких маргинализованих друштвених група и тиме подстакнемо толеранцију и разноврсност међу нашим учесницима.

Осим едукативног дела, пројекат ће обогатити и културно забавне манифестације.

Учесници се могу пријавити за једну од три радионице, а број места по радионици је ограничен. Пријаве су отворене до 25. маја у поноћ, а врше се на следећем линку:

Више детаља...