Почетна страница Студенти Обавештења ЈАВНИ КОНКУРСИ ФОНДА „ДР ЗОРАН ЂИНЂИЋ“ УНИВЕРЗИТЕТА У НОВОМ САДУ

ЈАВНИ КОНКУРСИ ФОНДА „ДР ЗОРАН ЂИНЂИЋ“ УНИВЕРЗИТЕТА У НОВОМ САДУ

Обавештавамо Вас да је Фонд „Др Зоран Ђинђић“ објавио јавне конкурсе за предлагање кандидата за доделу годишњих награда „Др Зоран Ђинђић“ за 2021. годину.

Награде „Др Зоран Ђинђић“ за младе научнике и истраживаче биће додељене најбољим младим научницима и истраживачима са територије Аутономне покрајине Војводине.

Предлог кандидата за доделу Награде подносе акредитоване научноистраживачке организације са седиштем на територији Аутономне покрајине Војводине.

Награда „Др Зоран Ђинђић“ за најбољи дипломски рад, завршни рад на мастер академским студијама или магистарски рад из филозофских и социолошких наука биће додељена аутору најбољег дипломског рада, завршног рада на мастер академским студијама или магистарског рада из области филозофских и социолошких наука одбрањеног на универзитетима на територији Републике Србије чији је оснивач Република Србија или Аутономна покрајина Војводина.

Предлог кандидата за доделу Награде подносе факултети са Универзитета чији су оснивачи Република Србија или Аутономна покрајина Војводина.

Рок за достављање предлога кандидата је петак, 5. новембар 2021. године.

Конкурс за доделу награда за младе научнике

Конкурс за доделу награда за најбољи дипломски рад