Буди део нове #generacijeAIESEC

Нова студентска година са собом доноси и нове почетке. Али, који почетак је прави за тебе?

Ако желиш да се покренеш и радиш на себи? Ако си спреман/на да будеш део једног великог тима? Стекнеш корисне вештине и нова пријатељства?

Ако си у потрази за овим видом активности, треба да знаш да...

AIESEC отвара пријаве за нове чланове!

Придружи се младима који теже да испуне свој потенцијал доприносећи својој заједници кроз развијање лидерства.

Чланством у AIESEC-у можеш да:

Буди нови талас промена, нова #generacijaAIESEC, која утиче на окружење, мења и обликује га ради бољег сутра. Нека твој почетак буде ПРИЈАВА!

AIESEC је глобална мрежа студената која развија лидерски потенцијал младих и позитивно утиче на друштво. Присуством у преко 110 земаља света, AIESEC представља највећу омладинску организацију вођену од стране младих. Својим програмима интернационалних пракси и организацијом едукативних и друштвено одговорних пројеката, AIESEC пружа младима јединствену могућност за лични и професионални развој!

Контакт информације:

Стела Немчев
Потпредседница за маркетинг и односе са јавношћу

stela.nemcev@aiesec.net