Листе кандидата - ранг листе за студентске кредите и стипендије за школску 2021/02022 годину

Обавештавају се студенти економског факултета у Суботици да су изашле листе кандидата - ранг листе, за студентске кредите и стипендије, за школску 2021/02022 годину под бројем: 06-00-80/2021-05 од 07.12.2021 године.

Кандидати су сортирани по абецедном реду и за сваког су приказани основни матични подаци, елементи за бодовање, укупан број бодова,као и описна порука.

Најнижи број бодова за одобрени студентски кредит је 10,50.

Уколико нису тачно наведени неки од елемената за бодовање који су наведени у КОНКУРСУ, кандидати треба да доставе ДОКУМЕНТОВАНЕ ПРИГОВОРЕ уз попуњен образац (добијају га на салтеру скриптарнице) најкасније до 17.12.2021 године.

Приговори који нису документовани, неће се разматрати!

Студенти којимаје одобрена стипендија или кредит,одмах нека отварају текуће рачуне у најближој експозитури УНИКРЕДИТ БАНКЕ уколико до сада нису отворили.

Треба да понесу ИНДЕКС и важећу личну карту.

Такође у складу са конкурсом, исправне МЕНИЦЕ,Образац бр. 6-ИЗЈАВА ЖИРАНТА (образац за изјаву жиранта мозете узети на шалтеру скриптарнице), очитану личну карту жиранта достављате на шалтер скриптарнице.

Менице морају бити уредне, неоштећене и попуњене према УПУТСТВУ са полеђине Образца бр.6. Рок за предају је до 20.02.2022 године.

Листа кандидата за стипендију