AIESEC стручне и волонтерске праксе у иностранству

Здраво!

Овим путем бих позвала све студенте да посете наш сајт aiesec.org где се налазе разне стручне и волонтерске праксе у иностранству по врло малој цени!

Зашто баш AIESEC пракса?
Зато што имаш подршку AIESEC-а, твог менаџера, током целог процеса аплицирања, али оно најважније, кад одеш на праксу у иностранство имаш подршку AIESEC-а те земље који ће те дочекати тамо и бити уз тебе током трајања праксе!

Такође, имаћеш богат CV!
После завршене праксе, кад се вратиш у Србију, дефинитивно ћеш имати ставку која те издваја од многих кандидата и донећеш нова знања и искуства у било којој фирми у коју желиш да се запослиш!

Мултикултуралност, као једна од најлепших бенефита наших пракси. Упознаћеш другу културу, другу државу, пробати разна јела, посетити туристичка места итд, а оно најважније имаћеш пуно познанства и личних контакта чак из друге државе!

Твој следећи корак је да направиш профил на нашем сајту, aiesec.org и неко из AIESEC организације ће те контактирати за 24 сата!

Уколико имаш нека додатна питања можеш да контактираш Бојану Марицки, потпредседницу за одлазеће праксе у Новом Саду, бр. телефона: 065/207-00-38 или мејл: bojana.maricki@aiesec.net и Николету Молнар, потпредседницу за одлазеће праксе у Суботици, бр. телефона: 062/851-23-04 или мејл: nikoleta.molnar2@aiesec.net

Не чекај своју прилику, 2022. свима много доноси, те ће ти наша пракса употпунити годину са једним прелепим искуством!