HTEC Idea Marathon - Strong Tech for Powerful Women

Поводом Међународног дана жена, HTEC организује јединствени мултидисциплинарни онлајн дводневни изазов под називом HTEC Idea Marathon - Strong Tech for Powerful Women за студенткиње завршних година студија на универзитетима у Србији, Босни и Херцеговини, Северној Македонији, Румунији, Бугарској, Мађарској и Словенији.
Изазов HTEC Idea Marathon - Strong Tech for Powerful Women одржаће се током 23 и 24. марта 2022. године.
Студенткиње завршних година студија позване су да се прикључе мултидисциплинарним и мултикултуралним тимовима који ће бити у прилици да се такмиче на тему проналажења најбољег технолошког решења у сврху унапређења женског здравља. Уз менторство од стране водећих стручњакиња из HTEC-а, студенткињама ће бити омогућен и контакт и размена искуства са лидеркама из међународних компанија и организација попут компаније Марани из Сједињених Америчких Држава, као и Светске здравствене организације.
Пријаве за такмичење трају од 8. до 18. марта 2022. године.
Студенткиње се за мултидисциплинарно онлајн такмичење HTEC Idea Marathon - Strong Tech for Powerful Women могу пријавити путем следећег линка:

Укратко о компанији: компанија HTEC Group једна је од најбрже растућих компанија за дигиталне услуге у Европи. Седиште компаније је у Сан Франциску, а развојни центри поред Суботице, Новог Сада, Ниша и Београда, налазе се у Босни и Херцеговини, Словенији и Северној Македонији.