Програм предавања "HR Starter"

Позивају се студенти који имају жељу да уче и развијају се у области HR-а, да се пријаве за програм HR Starter, који организује HR World организација.

Програм траје од 05. априла до 26. маја, а састоји се од низа предавања, менторских састанака и meet-up-ова. Теме које се обрађују су:

Ове године, пројекат се организује online, у 10 земаља.

Имаћете прилику да се упознате и учите од HR стручњака из целог региона, као и Италије, Русије, Ирске итд. и да се повежете са вашим будућим колегама.

Програм је бесплатан за студенте, а услови које је потребно да испуните како бисте се пријавили су да сте студент завршне године или мастер студија, да добро познајете енглески језик и најважније од свега - да сте мотивисани да стекнете знање из области HR-а.

Више информација о пројекту можете пронаћи у презентацији у прилогу, као и на сајту, где ћете видети и детаљнију агенду пројекта.

Пријаве трају до 23. марта, а можете се пријавити путем наредне форме.
За сва додатна питања, можете писати на jelena.dusanic@hrworld.org или aleksandra.fustic@hrworld.org