Mars Leadership Experience Program - отворен конкурс

Компанија MARS Multisales UBBAI произвођач брендова Mars, Snickers, Bounty, Pedigree, Whiskas и бројних других које обожавају људи и кућни љубимци широм света и ове године пружа прилику младим, амбициозним људима из Србије да остваре свој сан о интернационалној каријери.

У току су пријаве за Mars Leadership Experience (MLE), трогодишњи плаћени програм обуке у регионалном седишту компаније у Београду. MLE омогућава полазницима програма одличан почетак каријере одмах након студирања, пружајући им знања и вештине које одликују будућег лидера.

Конкурс је отворен до 7. априла 2022. године и могу се пријавити сви дипломци основних и мастер студија слањем биографије на енглеском на сајт https://careers.mars.com/global/en/job/R17661/Graduate-Program-Mars-Leadership-Experience-Serbia.