Будућност је сада: Бесплатна предавања на тему Web 3.0 технологије!

Еволуција интернета „Web 3.0“, се може сматрати и „револуцијом“ како је многи научници зову. Назовите је како ви желите али оно што је најбитније је да што пре прихватимо њен утицај на све поре нашег друштва, начин деловања појединаца и компанија и сигурно велики печат, како ове, тако и наредних година.

Велике светске компаније, као и лидери на домаћем тржишту су схватиле важност Web 3.0 чије се визије разликују. Оно што са сигурношћу можемо рећи је да Web 3.0 обухвата следеће три технологије: blockchain, криптовалуте и NFT.

Ове три технологије ће, засигурно, утицати на све индустрије и бранше, па између осталог, ни трговци неће остати занемарени. Шта више, њихов утицај на трговце ће бити огроман, а томе могу посведочити највећи светски трговци и лидери на светском тржишту који су већ нашли примену ове три технологије у свом пословању. Како сте ви будући доносиоци одлука и водитељи разних сектора и различитим компанијама, ово може бити једна од ваших интересних сфера.

Уколико желите да научите нешто више о овим темама или уколико сте крипто фан, ово је права ствар за вас!

ЦЕО компаније Fiscal Solutions, Дарко Павић, је направио бесплатну едукацију под називом баш ова три термина: „Blockchain, Cryptocurrencies and NFTs“. Едукација се састоји из више предавања, а у првом блоку можете научити шта је блокчејн и како функционише. Имаћете прилику да научите о разликама и односима између блокчејна и биткоина. Слушаћете о главним елементима блокчејна али и о коришћеним технологијама као што су креирање готовинских вредности и дигитални потписи. Са прегледом неких интересантних блокчејн платформи и NFT пројеката едукација се затвара. Будите спремни за најновије промене и обратите пажњу како то раде највећи светски трговци, које пословне моделе мењају, како користе NFT алат за проширење портфолија и још много тога.

То није све! Компанија Fiscal Solutions ће најупорније и најистрајније особе обрадовати сјајним наградама (више о томе на самом предавању или на друштвеним мрежама компаније).

Едукација се одржава на енглеском језику, а већ има око 500 пријављених.

Линк за пријаву: https://www.crypto-fans.online/#participate

Уколико желите да будете део дигиталне заједнице, можете се придружити discord серверу у наставку и пратити најновија дешавања: https://discord.gg/T8sj7aj8

Како бисте најбоље научили о овој тематици, потребно је да сами „упрљате своје руке“ а то вам је, управо, омогућено на самом discord серверу где се често поклањају NFT-ови, освајају карте за разне фестивале и много тога.

Места су ограничена, пријавите се што пре и осигурајте своје место јер прво предавање почиње 2. маја од 18 часова.