XV naučno-stručni skup - studenti u susret nauci StES

У новембру 2022. године на Универзитету у Бањој Луци одржаће се 15. мултидисциплинарни научно-стручни скуп Студенти у сусрет науци – СтЕС 2022. са међународним учешћем.

Студенти у сусрет науци – СтЕС са међународним учешћем водећи је научно-стручни скуп студената, мултидисциплинарног карактера, у организацији Студентског парламента Универзитета у Бањој Луци, који Вам даје прилику да се упустите у свет науке и истраживања.

Циљ СтЕС скупа јесте приказати научна и стручна достигнућа студената и могућност њихове примене у пракси, те одређивање будућег правца истраживања.

СтЕС је прилика да се унапреди научноистраживачки рад студената у земљи и региону, промовише научни дух академске заједнице, размењују мишљења и склапају нова пријатељства.

Скуп ће се одржати у Бањој Луци од 17. до 19. новембра 2022. године, а могу да се пријаве студенти основних, мастер и докторских студија, као и млади истраживачи до 30 година старости.

Више информација могуће је пронаћи у приложеној документацији.

Позивно писмо

Invitation letter

Пријавни образац

Упутство за писање радова