Информације о електронским сервисима Факултета

За употребу електронске поште, током студија на Економском факултету у Суботици, путем које ћете комуницирати са наставницима и службама Факултета отворен Вам је студентски кориснички налог на „Microsoft365“ платформи.

Кориснички налог на „Microsoft365“ платформи такође служи за приступ „MS Teams“ платформи, онлајн „MS Office“ пакету и другим апликацијама на „Microsoft365“ платформи.

За прво пријављивање посетите интернет страницу: www.office.com и користите следећи налог и лозинку:

Налог:
ime.prezime.brojindeksa@student.ef.uns.ac.rs

(име и презиме латиничним писмом без квачица, ћ je c, ч je c, ђ je dj и тако редом. Број индекса се наводи без косе црте)

Пример:

Лозинка: ЈМБГ у виду 13 цифара вашег личног броја као лозинка за активацију налога (при првом пријављивању дефинишете Вашу персонализовану лозинку за даљи рад).

За сва евентуална питања у вези са напред наведеним,
можете да се обратите путем мејла: teamspodrska@student.ef.uns.ac.rs

Од 1. октобра 2022. године биће активан и електронски студентски сервис е-Студент путем којег можете да електронски пријављујете испите, погледате изабране предмете за које похађате наставу, да погледате положене испите, остварите увид у износ своје школарине и извршене уплате, рокове доспећа рата за школарину, попуњавате студентске анкете, као и да погледате друге податке који су од значаја за студије.

Пријава на систем е-Студент је на адреси: https://estudent.ef.uns.ac.rs/

Детаљно упутство за пријаву на е-Студент налази се на следећем линку: https://www.ef.uns.ac.rs/studenti/arhiva/it-servisi/2018-12-28-Uputstvo-za-koriscenje-elektronskog-studentskog-servisa.pdf

За сва евентуална питања у вези са е-Студент апликацијом можете да се обратите путем мејла: stslsu@ef.uns.ac.rs