Обавештење о почетку наставе на мастер академским студијама

Поштоване колегинице и колеге,
обавештавам Вас да настава на мастер академским студијама почиње 24. октобра према комбинованом моделу, што значи да ће предавања бити реализована у формату online наставе преко платформе TEAMS, а вежбе ће се реализовати уз физичко присуство наставника и студената у просторијама факултета.

Посебна напомена: како у току следеће недеље траје упис на мастер академске студије на свим студијским програма, те није креиран кориснички налог за све студенте на платформи Teams, потребно је да првом предавању приступите путем линка за консултације професора који реализује наставу на предмету који слушате.

Линк за консултације за сваки појединачни предмет ће Вам бити доступан на интернет страници Распоред наставе за мастер академскe студије.

За сва питања Вам стојим на располагању.

Срдачан поздрав

Продекан за основне и мастер студије
Проф. др Раденко Марић, с.р.