Почетна страница Студенти Обавештења Обавештење за студенте Одељења у Новом Саду o обавезном здравственом прегледу

Обавештење за студенте Одељења у Новом Саду o обавезном здравственом прегледу

Обавештавају се студенти прве  године основних студија да су обавезни да обаве систематски преглед од  09.01.2023. до 13.01.2023. године.

Преглед се обавља у Заводу за здравствену заштиту студената  у Улици др Симе Милошевића бр. 6

Преглед се обавља по распореду студената објављеном на сајту факултета.

Систематском прегледу се приступа са индексом и овереном здравственом књижицом. Пожељно је понети картон о вакцинацијама.

Преглед почиње у 7:00 у првој смени , и у  13:30 у другој смени пријавом на шалтер број 5 у приземљу завода.  Молимо студенте да се придржавају утврђеног распореда.

Студенти из Републике Српске и Црне Горе треба да имају Образац ИНО 1, у супротном плаћају систематски преглед 1.500,00 динара. Исту цену плаћају и студенти који немају оверену здравствену књижицу.

Превентивни прегледи су за студенте од великог значаја због очувања и унапређења здравља, раног откривања хроничних незаразних и заразних болести и представља моралну обавезу сваког појединца.

Распоред прегледа