Почетна страница Студенти Обавештења Хуманитарна акција Студентског парламента

Утицај имплементације пословне стратегије у кризним временима - пандемијски и пост-пандемијски ефекти на примеру компаније ДДОР осигурање

Да ли су пословни успеси у условима неизвесности резултат случајности или ипак добро поствљене стратегије у свим сегментима пословања ? Здравствено-економска криза изазвана панедемијом вируса цовид19 донела нам је нестабилно пословно окружење, тржишну неизвесност, наметнула мало другачије услове рада и активирала нове (сада већ старе) рутине.

Сада смо на довољној дистанци да можемо анализирати пост-пандемијске ефекте. Како је једна компанија из финансијског сектора прошла кроз турбулентан период ? О утицају на финансијски резултат, лансирању нових производа, утицају на стратегију људских ресурса, регрутацију и додатну едукацију запослених, о условима рада и ефектима на људе генерално, имаћете прилику да разговарате са господином Дејаном Ботићем, Директором дирекције за људске ресурсе компаније ДДОР осигурање Нови Сад.

Поред тога, у отвореном и интерактивном предавању, сазнајте које су могућности за ваш лични и каријерни развој у успешној осигуравајућој кући.

Радујемо се виђању са вама у петак, 23.12.2022. године у 8 часова, амфитеатар А1 на Одељењу факултета у Новом Саду. Предавање је у склопу редовне наставе на предмету "Стратегијски менаџмент".