Скијање Копаоник 2024 - Анкета о заинтересованости студената

Поштовани студенти,
пред вама је анкета како би испитали вашу заинтересованост за учешће на скијању које би било организовано наредне школске године на Копаонику.

Скијање ће први пут бити организовано у склопу предмета Активности у природи. Право пријаве имају студенти свих година студија, с тим да ће студенти прве и друге године који буду ишли на скијање остварити одређени број бодова у оквиру предмета Активности у природи.

Планирано је да се Скијање одржи у периоду од 28. јануара до 4. фебруара 2024.године или од 4 фебруара до 11. фебруара 2024. године.

Агенција која сарађује са Факултетом нуди следеће услове за организовање практичне наставе скијања:
• Превоз аутобусима из Новог Сад и Суботице
• Смештај на бази полупансиона (доручак и вечера- шведски сто) у „Небеским столицама 1“ (Хотел се налази на самим стазама скијашког центра).
• Ски пас за шест дана
• Инструкторе скијања (за студенте нескијаше)
• Опрему за скијање*

Оквирна цена аранжмана износи 480 € за студенте из Новог Сада, а за студенте из Суботице 490 €.
*На овај износ се додаје 25€ за шестодневни најам скијашке опреме, уколико не поседујете сопствену.

Агенција омогућава уплате на четри рате које ће се вршити у просторијама Факултета у Новом Саду и Суботици.

Настава Скијања у склопу предмета Активности у природи би се реализовала уколико буде довољан број заинтересованих студената.

Молим вас да попуните анкету која се налази на следећем линку:

За све додатне информације обратите се путем мејла skijanje@ef.uns.ac.rs .

Детаљније информације, уколико постоји довољна заинтересованост, добили би у првој половини септембра 2023. године.