Обавештење о обавезном лекарском прегледу за студенте 1. и 3. године у Суботици

Обавештавају се студенти 1. и 3. године основних академских студија који студирају на терет буџета у школској 2022/2023. години, на локацији у Суботици, да ће се у периоду од 26. априла до 25. маја 2023. године, обављати ОБАВЕЗНИ лекарски прегледи.

Студенти су дужни да се јаве у студентску амбуланту која се налази у просторијама Студентског центра Суботица (Студентски дом Боса Милићевић), по распореду који је истакнут у наставку обавештења.

Почетак систематског прегледа је у 10.00 часова, по предвиђеном распореду по данима. Студенти приликом јављања на систематски преглед морају са собом да понесу следеће:
- Здравствену књижицу
- Индекс
- Заштитну маску

Моле се студенти, да се строго придржавају истакнутог распореда, како би се избегле гужве, и скратило време чекања. Студенти треба да поштују заштитне мере које су донете од стране надлежних државних органа ради спречавања ширња заразне болести COVID-19.

Распоред систематског прегледа

Превентивни прегледи су за студенте од великог значаја због очувања и унапређења здравља, раног откривања хроничних незаразних и заразних болести и представља моралну обавезу сваког појединца.

Студентска служба Факултета