Отворен 12. конкурс за Sakura стипендије - прилика за истраживање у Јапану

Маштате о путовању у Јапан?

Сакура стипендија вам омогућава управо то!
У циљу промовисања и изучавања разних аспеката јапанског друштва и културе у Републици Србији, али и јачања српско-јапанског пријатељства, компанија ЈТ Интернатионал а.д. Сента, у сарадњи са Амбасадом Јапана у Републици Србији расписала је конкурс за доделу пет стипендија, у виду студијског путовања у Јапан, за израду истраживачког рада на тему у вези са Јапаном.

За учешће на конкурсу потребно је поднети предлог истраживачког рада на теме из друштвених и хуманистичких наука (економије, права, политичких наука, филозофије, јапанског језика и књижевности), културе и уметности или Каизен менаџмента.

За све додатне информације о Сакура стипендијама посетите сајт https://sakurastipendije.rs/ пишите на konkurs@sakurastipendije.rs .

Срећно!

текст конкурса