Јавни конкурси за предлагање кандидата за доделу годишњих награда Фонда “Др Зоран Ђинђић” Универзитета у Новом Саду

Обавештавамо Вас да је Фонд „Др Зоран Ђинђић“ објавио јавне конкурсе за предлагање кандидата за доделу годишњих награда „Др Зоран Ђинђић“ за школску 2022-2023. годину.

Награде „Др Зоран Ђинђић“ за младе научнике и истраживаче биће додељене најбољим младим научницима и истраживачима са територије Аутономне покрајине Војводине. Кандидати за Награде су лица у радном односу у научноистраживачкој организацији са седиштем на територији АП Војводине, који самостално подносе пријаву на Јавни конкурс, на Обрасцу број 1, који је саставни део Правилника.

Добитнику Награде додељује се диплома и новчана награда.

Награда „Др Зоран Ђинђић“ за најбољи завршни рад на основним и мастер академским студијама из области филозофских и социолошких наука за школску 2022-2023. годину ће бити додељена аутору најбољег завршног рада на основним и мастер академским студијама из области филозофских и социолошких наука.

Предлоге за доделу Награде, на Обрасцу број 1 који је саставни део Правилника, подносе факултети са универзитета чији су оснивачи Република Србија или Аутономна покрајина Војводина.

Добитнику Награде додељује се диплома и новчана награда.

Позив за предлагање кандидата за доделу годишње награде „Др Зоран Ђинђић“ за најбољи завршни рад на основним и мастер академским студијама из области филозофских и социолошких наука отворен је до 24. новембра 2023. године, док је позив за предлагање кандидата за доделу годишњих награда „Др Зоран Ђинђић“ за младе научнике и истраживаче отворен до 27. новембра 2023. године.

Јавни конкурс за предлагање кандидата за годишње награде „Др Зоран Ђинђић“ за младe научникe и истраживачe за школску 2022/2023. годину

Јавни конкурс за предлагање кандидата за годишњу награду „Др Зоран Ђинђић“ за најбољи завршни рад на основним и мастер академским студијама из области филозофских и социолошких наука за школску 2022/2023. годину

Правилник о критеријумима и мерилима за реализацију годишње награде „Др Зоран Ђинђић“ за најбољи завршни рад на основним и мастер академским студијама из области филозофских и социолошких наука

Правилник о критеријумима и мерилима за реализацију годишњих награда „Др Зоран Ђинђић“ за младе научнике и истраживаче