Обавештење о реализацији наставе у летњем семестру школске 2023/24. године

Поштоване колегинице и колеге студенти,

на почетку летњег семестра користим прилику да вас подсетим на обавезу редовног похађања наставе. Наставници и сарадници су добили упутство да воде прецизну евиденцију вашег присуства настави, а испуњење постављених услова за реализацију Ваших предиспитних обавеза сада ће бити брижљивије надгледано.

Највећи прихватљиви број неоправданих изостанака са часова, како предавања, тако и вежби је три, по врсти наставне активности, односно укупно не више од шест.

Студенти који у летњем семестру не буду испунили овај вид предиспитних обавеза, изгубиће право да им се евидентирају бодови који се стичу на основу присуствовања часовима и бодови који се односе на активности током тих часова, као и евентуално друге санкције које ће бити дефинисане од стране сваког предметног наставника (забрана изласка на колоквијуме, забрана писања приступног рада, и слично).

У нади да ћете ово обавештење схватити као израз наше бриге за унапређење квалитета наставе, желим Вам пуно успеха у даљем студирању.

За сва питања Вам стојим на располагању.

Срдачан поздрав

Продекан за основне и мастер студије
Проф. др Раденко Марић, с.р.