Почетна страница За будуће студенте Мастер Студије Обавештења Обавештење

Обавештење о почетку наставе на мастер академским студијама и одржавању обуке за онлајн наставу за будуће студенте мастер академских студија у школској 2021/2022. години

Обавештавају се студенти да ће извођење наставе на мастер академским студијама почети у понедељак, 25. октобра 2021. године.

На основу одлуке о организовању наставе у зимском семестру школске 2021/2022. године, предавања ће се изводити онлајн, уз употребу софтверског алата „MS Teams“, док ће се вежбе изводити у просторијама Факултета.

У петак, 22. октобра 2021. године од 12 часова, за будуће студенте мастер студија биће одржана онлајн обука за употребу алата „MS Teams“ у којем ће бити реализована онлајн настава.

Ово је линк за онлајн обуку

Након одржане обуке, видео материјал обуке ће бити доступан за преузимање на сајту факултета.

Распоред наставе за мастер академске студије биће објављен до краја текуће недеље, на страници студенти > распоред наставе.

Упис студената ће се вршити након објављивања коначне ранг листе. Све информације и детаљи о упису биће објављени на сајту факултета у уторак, 26. октобра 2021. године.
За информацијe о упису посетите страницу ЗА БУДУЋЕ СТУДЕНТЕ