Почетна страница За будуће студенте Мастер Студије Обавештења Обавештење

Информација о другом конкурсном року за упис на мастер академске студије у школској 2021/2022. години

Обавештавају се заинтересовани кандидати да је предаја документације за други конкурсни рок за упис на мастер акдемске студије у школској 2021/2022. години, предвиђена за петак 29. октобар 2021. године од 10-14 часова, искључиво на шалтеру Студентске службе (онлајн пријава за други конкурсни рок неће бити отворена).

Слободна места по студијским програмима и локацијама биће утврђена након завршетка уписа у првом конкурсном року. Текст конкурса ће благовремено бити постављен на сајт факултета.

За кандидате који су претходни ниво студија завршили на другом факултету, полагање допунских програмских садржаја ће се одржати у понедељак, 1. новембра 2021. године од 10:00 часова.

Студентска служба

За информацијe о упису посетите страницу ЗА БУДУЋЕ СТУДЕНТЕ