Почетна страница За будуће студенте Обавештења Обавештење

Обавештење о термину полагања допунских програмских садржаја за упис на мастер академске студије у школској 2023/2024. години у другом Конкурсном року

Полагање допунских програмских садржаја за упис на мастер академске студије одржаће се у среду, 1. новембра 2023. године у 10.00 часова, у седишту Факултета у Суботици у просторији А4, а на Одељењу Факултета у Новом Саду у просторији Л4.

Кандидати на полагање долазе испред предвиђене просторије, 15 минута пре почетка полагања.
Време за полагање допунских програмских садржаја је максимално 120 минута.

Са собом понети личну карту коју је потребно приказати приликом уласка у просторију у којој ће се полагати.

Кандидати могу бити дисквалификовани са полагања уколико користе недозвољена средства, међусобно разговарају или на други начин ометају полагање.
За информацијe о упису посетите страницу ЗА БУДУЋЕ СТУДЕНТЕ