Почетна страница За будуће студенте Упис на основне студије Обавештења Обавештење

ПРЕЛИМИНАРНА ранг-листа кандидата у 1. року школске 2021/2022. године - Суботица и Нови Сад

Кандидати могу извршити увид у своје радове ЛИЧНО на шалтеру Студентске службе Економског факултета у Суботици или на Одељењу Факултета у Новом Саду, најкасније до петка, 2. јула 2021. године до 15:00 часова, до када могу поднети и евентуалне приговоре на прелиминарну ранг листу.

Приговори се подносе ЛИЧНО на шалтеру Студентске службе Економског факултета у Суботици и на Одељењу Факултета у Новом Саду, или електронским путем на мејл попуњавањем формулара за приговор, најкасније до петка, 2. јула 2021. године до 15:00 часова.

Приговори поднети након наведеног рока, неће се уважити.

Формулар за приговор (doc)

У случају да су вам потребне додатне информације можете позвати један од следећих бројева телефона: 024-628-090, 024/628-086, 021/485-2919 (од 8-15 часова), или путем електронске поште:
stslsu@ef.uns.ac.rs

Прелиминарна ранг листа за Суботицу и Одељење у Новом Саду - 1. уписни рок

Прелиминарна ранг листа за Суботицу и Одељење у Новом Саду - Програм афирмативне мере
За информацијe о упису посетите страницу ЗА БУДУЋЕ СТУДЕНТЕ