Почетна страница За будуће студенте Упис на основне студије Обавештења Обавештење

Обавештење о начину предаје документације на Конкурс у другом уписном року

Пријава кандидата је могућа на један од два начина: Кандидат бира један од два понуђена начина пријаве, није могућа пријава на оба начина истовремено.

Пријава кандидата ће се вршити 2 и 3. септембра 2021. године од 8 до 14 часова.

1. ЛИЧНА ПРЕДАЈА ДОКУМЕНТАЦИЈЕ НА ФАКУЛТЕТУ

Приликом пријаве на конкурс кандидати подносе неоверене фотокопије докумената уз приказ ОРИГИНАЛНИХ ДОКУМЕНАТА НА УВИД:

Пријаву на Конкурс кандидати подносе лично, а уколико су спречени, пријаву може, уместо њих, да обави опуномоћени, односно лице коме је кандидат дао специјалну пуномоћ за обављање ове правне радње, оверену од за то надлежног органа.

Приликом доласка на Факултет сви присутни морају да се строго придржавају важећих превентивних мера и препорука у вези са спречавањем ширења заразне болести COVID-19. Обавезно је правилно ношење заштитних маски и држање прописане социјалне дистанце.

2. „ONLINE“ ПРИЈАВА
Детаљне инструкције за "online" пријаву кандидата за полагање пријемног у Суботици и Новом Саду налазе се на овом линку.
Кандидати који су заинтересовани за овај начин пријаве потребно је да благовремено припреме скенирана или усликана документа која се предају на Конкурс.
У случају „online“ пријаве на конкурс кандидати неће морати да долазе на Факултет како би предали потребну документацију.
Молимо Вас да пратите сва даља обавештења на сајту Факултета у делу УПИС 2021- Упис на основне академске студије.

Молимо Вас да НАКОН завршене пријаве на конкурс (било да је на Факултету или онлајн) попуните анкету која се налази на овом линку.

За информацијe о упису посетите страницу ЗА БУДУЋЕ СТУДЕНТЕ