Почетна страница За будуће студенте Упис на основне студије Обавештења Обавештење

Мини отворена врата факултета

Како се ближи Нова година - све је ближе и доношење нових одлука!

Матуранти Митровачке гимназије одлучили су да им управо око одлуке о упису факултета помогне наш промо тим.

Ђаци су се у суботу, 11. децембра, запутили из Сремске Митровице ка факултетском одељењу у Новом Саду, где је одгонетнуто на све присутне недоумице. А да атмосфера буде другарски оформљена, помогло нам је и неколико активних студената који су се, не тако давно, сусрели са истим изазовом - одабиром даљег школовања док се располаже с премало искуства, а превише понуђених опција...

Хвала Митровачкој гимназији на квалитетно проведеном времену, док остатак матураната радо чекамо у наредним периодима - како у Суботици, тако и у Новом Саду.

Очекујемо вас у што већем броју!

За информацијe о упису посетите страницу ЗА БУДУЋЕ СТУДЕНТЕ