Почетна страница За будуће студенте Упис на основне студије Обавештења Обавештење

ПРЕЛИМИНАРНА ранг-листа кандидата у другом року школске 2022/2023. године

Кандидати могу извршити увид у своје радове ЛИЧНО на шалтеру Студентске службе Економског факултета у Суботици или на Одељењу Факултета у Новом Саду, најкасније до среде, 7. септембра 2022. године до 12:00 часова, до када могу поднети и евентуалне приговоре.

Приговори се подносе ЛИЧНО на шалтеру Студентске службе, или електронским путем на мејл stslsu@ef.uns.ac.rs попуњавањем формулара за приговор, најкасније до среде, 7. септембра 2022. године до 12:00 часова.

Приговори поднети након наведеног рока, неће се уважити.

Формулар за приговор (doc)

У случају да су вам потребне додатне информације можете позвати један од следећих бројева телефона: 024/628-090, 024/628-086, 021/485-2919 (радни дан од 8-15 часова), или путем електронске поште: stslsu@ef.uns.ac.rs

Прелиминарна ранг листа за Суботицу и Одељење у Новом Саду - 2. уписни рок

Прелиминарна ранг листа за Одељење у Бујановцу - 2. уписни рок