Почетна страница За будуће студенте Упис на основне студије Обавештења Обавештење

Распоред полагања пријемног испита у Суботици и Новом Саду 29. јун 2022. године - први конкурсни рок

Поштовани кандидати,

На овој страници можете да погледате распоред полагања пријемног испита који ће бити одржан 29. јуна 2022. године:
- од 10:00 часова на Факултету у Суботици, на адреси Сегедински пут 9-11, Суботица, и
- од 10:00 и 12:30 часова на Одељењу Факултета у Новом Саду, на адреси др Симе Милошевића 16, Нови Сад.

Како би приступили полагању пријемног испита, потребно је да понесете вашу личну карту (или пасош) и потврду коју сте добили приликом пријаве за полагање пријемног испита.

Распоред полагања пријемног испита у Суботици и Новом Саду

Уколико приметите било какву грешку (код Вашег имена, презимена, успеха из средње школе, предмета полагања, језика на којем се полаже тест), молимо Вас да нам то јавите путем електронске поште stslsu@ef.uns.ac.rs, најкасније до уторка 28. јуна 2022. године до 15:00 часова.

У поруци наведите Ваше име и презиме, локацију полагања пријемног испита, конкурсни број и опис грешке.

Такође, у следећем документу можете да погледате редослед изабраних приоритета које сте евидентирали приликом попуњавања пријавног листа, а на основу којих ће бити извршено рангирање.

Преглед приоритета кандидата

Уколико код изабраних приоритета за рангирање приметите било какву грешку, молимо Вас да нам то такође јавите путем електронске поште stslsu@ef.uns.ac.rs, најкасније до уторка 28. јуна 2022. године до 15:00 часова.

Информације можете да добијете и на бројеве телефона 024/628-086, 024/628-090, 021/485-2919.

Приликом доласка на полагање пријемног испита молимо да се придржавате свих превентивних епидемиолошких мера које су на снази.

Желимо Вам много успеха приликом полагања пријемног испита!

За информацијe о упису посетите страницу ЗА БУДУЋЕ СТУДЕНТЕ