Почетна страница За будуће студенте Упис на основне студије Обавештења Обавештење

Обавештење о полагању пријемног испита у другом конкурсном року

Поштовани кандидати,

Обавештавамо Вас да ће пријемни испит бити одржан 5. септембра 2022. године и то:

Кандидати су дужни да буду испред дефинисане просторије најкасније 15 минута пре почетка пријемног испита.

Приликом доласка на полагање пријемног испита молимо да се придржавате свих превентивних епидемиолошких мера које су на снази.

Такође, у следећем документу можете да погледате редослед изабраних приоритета које сте евидентирали приликом попуњавања пријавног листа, а на основу којих ће бити извршено рангирање.

Преглед приоритета кандидата

Уколико код изабраних приоритета за рангирање приметите било какву грешку, молимо Вас да нам то такође јавите путем електронске поште stslsu@ef.uns.ac.rs, најкасније до понедељка 5. септембра 2022. године до 9:00 часова.

Желимо Вам много успеха приликом полагања пријемног испита!

За информацијe о упису посетите страницу ЗА БУДУЋЕ СТУДЕНТЕ