Почетна страница Стручне праксе Обавештење

Двонедељнa праксa за студенте - Компанија НИС

НИС je донео одлуку да покрене нови концепт двонедељне праксе за студенте, који је развијен у складу са потребама и захтевима факултета за обавезним студентским праксама у трајању од 80 сати. Програм је креиран да пружи студентима практично искуство и увид у радне процесе у Компанији.

У прилогу је презентацију са детаљнијим информацијама.

Планирани почетак праксе је 11. март.

Пракса је предвиђена за студенте завршних година основних и мастер академских студија програма Економије и финансија, Рачуноводства, ревизије и финансијског управљања, Маркетинга и Менаџмента.

Предности ове праксе јесу да ће најуспешнији студенти имати могућност да аплицирају за програм плаћене студентске праксе „NIS Calling“ за који пријаве почињу у априлу а почетак праксе планиран је за 01.07.2024., као и за други програм једногодишње плаћене студентске праксе „NIS Energy“ за који се могу пријавити почетком септембра а почетак праксе би био половином јануара наредне године.

Пријаве за праксу се примају до 30.01.2023. до 12:00 на маил адресу privreda@ef.uns.ac.rs

Формулар за пријаву

Презентација