Обавештење о почетку наставе у зимском семестру школске 2021/2022. године за основне академске студије

Предавања и вежбе за прву годину основних академских студија почињу у понедељак, 4. октобра 2021. године, према Одлуци о организовању наставе у зимском семестру у школској 2021/2022. години.
У првој недељи предавања од 4. до 8. октобра 2021. године, предавања се изводе редовно на основу распореда, а вежбе се изводе само за наставне групе за које је претходно одржано предавање.
У петак, 1. октобра 2021. године за студенте прве године биће одржана онлајн обука за употребу алата MS Teams у којем ће бити реализована онлајн настава.

Предавања и вежбе за другу, трећу и четврту годину основних академских студија почињу у понедељак, 11. октобра 2021. године, према Одлуци о организовању наставе у зимском семестру у школској 2021/2022. години.
У првој недељи предавања од 11. до 15. октобра 2021. године, предавања и вежбе се изводе редовно на основу распореда.
У недељи од 4. до 8. октобра 2021. године, за студенте друге, треће и четврте године, биће одржана онлајн обука за употребу алата MS Teams у којем ће бити реализована онлајн настава.