Почетна страница Вести Вести

УСПЕШНО РЕАЛИЗОВАНА СТРУЧНА СТУДЕНТСКА ЕКСКУРЗИЈА У ИНОСТРАНСТВУ

Студенти Економског факултета у Суботици боравили су у периду од 29. 10. до 5. 11. 2019. године на стручној екскурзији у иностранству током које су обишли градове Љубљану, Рим, Напуљ и Сан Марино. На Економском факултету у Љубљани, где је одржана стручна конференција под називом „Сербикономи“, наше студенте је поздравила деканица Економског факултета у Љубљани проф. др Метка Текавчич, која је том приликом изразила задовољство постигнутим степеном зближавања и размене искустава између студената два факултета.

Студентска ексурзија настављена је обиласком италијанских градова и тамошњих економских и финансијских институција, што је пружило посебну прилику студентима нашег факултета да употпуне и прошире сопствена знања и интересовања.