Почетна страница О факултету Вести Вест

Бруцоши економског факултета генерација 1967. године

У суботу, 04.06.2022. године, Економски факултет у Суботици обрадовали су посетом бруцоши 8. генерације, која је Факултет уписала 1967. године.

Драге госте су дочекали проф. др Стеван Васиљев, редовни професор у пензији, а асистент тадашње генерације бруцоша, као и проф. др Дражен Марић, руководилац Департмана за трговину, маркетинг и логистику. Провели су дивне тренутке уз некадашње бруцоше, евоцирајући лепе успомене и разговарајући о актуелним дешавањима као и о будућим правцима развоја Економског факултета.

Посебно смо сретни и поносни на чињеницу да су многи наследници бруцоша 8. генерације такође били, јесу или планирају да буду наши студенти… Како синови и ћерке, тако и унуци и унуке!

Нема лепше потврде посвећености Економског факултета у Суботици свим својим студентима - некадашњим, садашњим и будућим.

У радосном ишчекивању наредног окупљања исте и неке друге генерације некадашњих бруцоша, успеху се учимо заједно са нашим студентима.