Почетна страница О факултету Вести

Посета ученика Економско-трговинске школе из Куле

12.05.2022.
Економски факултет у Суботици отворио је врата ученицима Економско-трговинске школе из куле у уторак 10. маја, како би се потенцијалним студентима представиле могућности студирања.

#upoznajAIESEC и постани део највеће студентске организације на свету!

10.05.2022.
Највећа међународна организација вођена од стране младих, AIESEC, је у потрази за новим члановима ентузијастичног и предузимљивог духа који верују у потенцијал младих и промену коју они могу да остваре.

Конференција YouthSpeak Forum у Фондацији Данило Киш

07.04.2022.
Обавештавамо вас да се 27. априла организује конференција YouthSpeak Forum у Фондацији Данило Киш у Суботици!
Реч је о глобалној конференцији, која се и ове године по шести пут одржава у Србији и која се организује под окриљем највеће светске студентске организације АИЕСЕЦ.

Матурантима представљен ИТ потенцијал Суботице

05.04.2022.
Око четири стотине матураната средњих школа из околних места посетило је јуче Економски факултет, као и компаније које се баве информационим технологијама како би се упознали са могућностима које нуди за образовање ИТ стручњака.

AIESEC праксе у иностранству - покрени каријеру

18.03.2022.
Панел дискусија студентске организације AIESEC посвећен стручним праксама у иностранству одржаће се у суботу, 26. марта у 12 часова на Природно математичком факултету у Новом Саду, док ће се 30. марта са почетком у 18 часова, одржати на Економском факултету у Суботици.

Сајам образовања у Новом Саду

15.03.2022.
Представили смо Економски факултет у Суботици на Сајму образовања, који је одржан 9. и 10. марта 2022. у Новом Саду.

Дан отворених врата у Новом Саду

15.03.2022.
У петак, 11. марта 2022. године, Економски факултет у Суботици имао је прилику да угости матуранте Средње школе „Светозар Милетић“ на свом Одељењу у Новом Саду.

Посета Гимназије "Светозар Марковић" из Суботице

03.03.2022.
Економски факултет у Суботици отворио је врата матурантима Гимназије "Светозар Марковић" у среду, 2. марта, како би се потенцијалним студентима представиле могућности студирања.

Посета Техничке школе "Иван Сарић" из Суботице

24.02.2022.
Економски факултет у Суботици угостио је матуранте Техничке школе ”Иван Сарић” 22. и 23. фебруара 2022. године, како би ђаци присуствовали Дану отворених врата и стручној радионици из домена Пословне информатике.

ICodeFactory: Развој веб решења за велике пословне системе

23.02.2022.
У оквиру предмета Веб програмирање, 01.03.2022. године на Одељењу у Новом Саду, са почетком у 14:30 у А2, биће одржано гостујуће предавање стручњака компаније ICodeFactory.

Посета делегације Мисије OEBS-а у Србији Економском факултету

18.02.2022.
Дана 17.02.2022. г. Економски факултет у Суботици посетила је делегација Мисије OEBS-а у Србији на челу са амбасадором Њ.Е. Јаном Братуом.

На шта циљаш?

18.02.2022.
AIESEC стручне и волонтерске праксе у иностранству - посетите сајт aiesec.org где су доступне многе стручне и волонтерске праксе у иностранству по приступачним ценама

Регионални иновациони стартап центар Економског факултета у Суботици

08.02.2022.
Уколико имате идеју за бизнис, Регионални иновациони стартап центар у склопу Економског факултета у Суботици савршено је место за отпочињање истог!

Дан отворених врата у Суботици

07.02.2022.
У среду, 02. фебруара 2022. године, Економски факултет у Суботици имао је прилику да угости матуранте Економске средње школе „Боса Милићевић“.

Посета матураната новосадске гимназије "Јован Јовановић Змај"

27.01.2022.
У понедељак, 24. јануара, у просторијама нашег Одељења у Новом Саду нашли су се и матуранти новосадске гимназије "Јован Јовановић Змај"

Вести 2021
Повезане странице
Обавештења Распоред наставе Распоред испита Контакти Календар рада Електронска пријава испита Електронска платформа за учење - MS Teams
Универзитет у Новом Саду Економски факултет у Суботици Copyright @ 2022.
Пратите нас
Поделите