Почетна страница О факултету Вести Вест

Одржана јубиларна 10. Студентска конференција Економског факултета у Суботици

Од 20. - 23. фебруара одржана је јубиларна 10. Студентска конференција Економског факултета у Суботици на Златибору у Студентском одмаралишту Ратко Митровић.

Конференцији је приступило 250 студената са нашег факултета и имали су прилику да чују предавање компаније Тоyо тирес на тему "Оригами еаглес", као и предавање компаније ДДОР на тему креативних процеса у поменутој компанији.

Студенти су такође имали прилику да чују и државног секретара Министарства финансија Сашу Стевановића.

На отварању се у име организатора(Студентског парламента и ОСЕФ-а) обратио Лука Јањић, студент продекан Економског факултета и потпредседник СКОНУС-а за привреду, а поред њега су се обратили и директор Монтоп про компаније Драган Дакић, директор ЈКП Водовод и канализација Нови Сад Урош Лончар, државна секретарка Маријана Дукић Мијатовић, генерални директор Тоyо tires Serbia Кеничиро Такасаго и председница СКОНУС-а Маргарета Смиљанић.

Захваљујемо се свим колегама који су учествовали на конференцији, као и Економском факултету и осталим пријатељима конференције који су подржали одржавање исте.