Почетна страница О факултету Вести Вест

Позив привредним предузећима за учешће на „Сајму праксе и запошљавања“ на Економском факултету у Суботици

Економски факултет у Суботици у циљу повезивања науке и праксе организује манифестацију под називом Сајам праксе и запошљавања.

Овим путем позивамо привредне субјекте, институције и све заинтересоване да попуњавањем обрасца који следи пријаве своје учешће на том дешавању.

Циљ организовања оваквог догађаја јесте да се што више повежу наука и пракса. Факултет је преузео на себе улогу да поред школовања обезбеди за своје студенте и испуњање обавеза у погледу стручне праксе и стицање стручних знања која су примењива у привреди. Са друге стране пружа могућност привреди да директно дође у контакт са потенцијалним кандидатима за запошљавање.

Економски факултет у Суботици има два студијска програма:
  - Економија и
  - Пословна информатика.

У оквиру студијског програма Економија постоје следећи модули:
  - Менаџмент и бизнис,
  - Трговински маркетинг и менаџмент,
  - Рачуноводство и ревизију,
  - Финансијски и банкарски менаџмент,
  - Маркетинг,
  - Међународну економију и бизнис,
  - Агробизнис и рурални развој.

Сајам ће бити одржан 26.03.2024. у СУБОТИЦИ, зграда факултета, и 27.03.2024. у НОВОМ САДУ, зграда оделења.

Попуњавањем обрасца дајете могућност да вас заинтересовани студент препозна са циљем да се пријави за праксу, стручну праксу или запошљавање.

За сва питања која имате у вези организације и вашег наступа можете нас контактирати на маил адресу: privreda@ef.uns.ac.rs

Образац за пријаву на Сајам праксе и запошљавања