Подношење молби за промену локације студирања или студијског програма за школску 2020/2021. годину

Студенти који за школску 2020/2021. годину желе да изврше промену локације студирања, студијског програма или наставног плана на којем тренутно студирају, обавезни су да, најкасније до 21. септембра 2020. године поднесу захтев-молбу, на шалтеру студентске службе, на локацији где тренутно студирају-похађају наставу. Сви захтеви који буду предати након наведеног датума НЕЋЕ СЕ РАЗМАТРАТИ а студенти неће моћи да изврше жељене промене након тога. Молбу за промену локације студирања подносе и студенти којима је у школској 2019/2020. години одобрено да наставу слушају на другој локацији у односу на локацију на којој су уписани.

Образац за подношење молбе за промену локације студирања се налази на сајту факултета на следећем линку:

Формулар за подношење молбе

Образац за подношење молбе за промену студијског програма или наставног плана, налази се на сајту факултета на следећем линку:

(Формулар са називом: Прелаз са једног на други студијски програм, или наставак студирања по новом програму).

Поред попуњеног формулара, за промену студијског програма потребно је приложити и Уверење о положеним испитима.

Молбе за промену студијског програма и локације се таксирају у складу са званичним Трошковником Факултета.

СТУДЕНТСКА СЛУЖБА