Обавештење о почетку наставе у летњем семестру школске 2021/2022. године

Настава у летњем семестру школске 2021/2022. године на свим нивоима студија почиње у понедељак, 14. фебруара 2022. године.
Одлука о организацији наставе у летњем семестру школске 2021/2022. године налази се на следећем линку:

У првој недељи летњег семестра (од 14. до 20. фебруара 2022. године) изводе се само онлајн предавања. Извођење вежби почиње од друге недеље семестра.
Настава се не изводи за време државног празника у уторак и среду, 15. и 16. фебруара 2022. године.
Распоред наставе је објављен на сајту факултета на следећем линку:

Уколико је на распореду присутно поклапање предавања или вежби које похађате, молимо Вас да нас о томе обавестите путем следеће електронске поште: stslsu@ef.uns.ac.rs, при чему је обавезно навести локацију, назив предмета, групу и врсту наставе на коју се проблем односи.
У случају да имате техничке проблеме приликом приступа „Microsoft Тeams“ платформи у којој се реализују онлајн предавања, молимо да нас о томе обавестите путем електронске поште: teamspodrska@student.ef.uns.ac.rs