Почетна страница Студенти Упис више године ОАС - МАС Обавештење

Подношење молби за промену локације студирања или студијског програма за школску 2021/2022. годину

Студенти који за школску 2021/2022. годину желе да изврше промену локације студирања, студијског програма или наставног плана на којем тренутно студирају, обавезни су да, најкасније до 24. септембра 2021. године поднесу захтев-молбу, на шалтеру Студентске службе, на локацији где тренутно студирају-похађају наставу. Сви захтеви који буду предати након наведеног датума НЕЋЕ СЕ РАЗМАТРАТИ а студенти неће моћи да изврше жељене промене након тога. Молбу за промену локације студирања подносе и студенти којима је у школској 2020/2021. години одобрено да наставу слушају на другој локацији у односу на локацију на којој су уписани.

Напомена: Обавештење се не односи на студенте који су први пут уписани у прву годину студија школске 2021/2022. године (бруцоши).

Поред попуњеног формулара, за промену студијског програма потребно је приложити и Уверење о положеним испитима.

Молбе за промену студијског програма и локације се таксирају у складу са званичним Трошковником Факултета.

СТУДЕНТСКА СЛУЖБА