Почетна страница За будуће студенте Обавештења Обавештење

Представљање нових мастер програма на Економском факултету у Суботици

Економски факултет у Суботици почиње од школске 2021/22. године са реализацијом нових савремених акредитованих мастер програма у свом седишту у Суботици и на одељењу факултета у Новом Саду.

У питању је следећих 8 студијских програма:
- Агробизнис менаџмент,
- Дигитални маркетинг,
- Лидерство и менаџмент људских ресурса,
- Међународна економија и бизнис,
- Мултиканална трговина,
- Пословна информатика,
- Рачуноводство и ревизија
- Финансијски и банкарски менаџмент.

Полазећи од израженог интересовања будућих студената (како оних који завршавају основне студије на овом факултету, тако и са других институција) у вези са новим студијским програмима, Економски факултет у Суботици је одлучио да те програме представи и уживо. Дан отворених врата биће организован истовремено у Суботици и Новом Саду у четвртак 30. септембра са почетком у 17:00, у амфитеатрима 1. Будуће студенте дочекаће представници менаџмента факултета, пожелети им добродошлицу, детаљније им представити сваки од понуђених студентских програма и одговорити на сва њихова питања.

На мастер студије на Факултету се може уписати укупно 525 студената, и то: 181 студент чије се образовање финансира из буџета и 344 самофинансирајућих студената. Сви детаљи конкурса доступни су на:

Будући мастер студенти Економског факултета у Суботици, добродошли!

За информацијe о упису посетите страницу ЗА БУДУЋЕ СТУДЕНТЕ