Infostud - студентске радионице

Dragi studenti,

Kao jedna od vodećih IT kompanija u Subotici, želimo da vam na različite načine pružimo mogućnost da makar na kratko iskusite šta znači raditi u kompaniji.

Jedna od takvih prilika očekuje vas 18. oktobra od 10 do 15h, u našim kancelarijama u hotelu Galerija, kada će vas nekoliko naših timova ugostiti na radionicama namenjenim studentima koje zanimanju programiranje, marketing i menadžment digitalniih proizvoda. Tokom dva sata, naše iskusne kolege predstaviće vam neke od svojih projekata, u kojima i vi možete da učestvujete. Od njih ćete dobiti pitanja ili zadatke, koji će vas bar tog dana učiniti ravnopravnim članom tima. Radionice su namenjene svim studentima, bez obzira na smer i godinu studija.

Kako nastaje API? Šta je uloga produkt menadžera u jednom IT biznisu? Kako se osmišljavaju i sprovode integrisane marketinške kampanje? To su samo neka od pitanja na koja ćemo zajedno potražiti odgovor, ukoliko se prijaviš ovde. Upiši za koju radionicu si zainteresovan, i mi te očekujemo.

Ovom prilikom ćemo ti pokazati i gde mi radimo, a nadamo se da ćeš nam se pridružiti i na ručku, da se malo neformalno upoznamo. Evo kako smo zamislili taj dan:

10 h - Uvodno predavanje: Branimir Gajić, CEO
Kako da postanete student – preduzetnik

11-13h

1. Radionica za programere – vodi Atila Alaćan
Kako da napraviš svoj API od nule, za par sati
2. Radionica za menadžment digitalnih proizvoda – Vode Marica Maričić, Vladimim Božin, Tatjana Ivošević i Teodora Kusić
Kako izgleda kada si link između potreba biznisa, programera i korisnika sajta
3. Radionica za marketing – vode Nevena Savić i Bojana Ćirić
Kako izgleda jedna integrisana kampanja, pronađi grešku i napiši copy koji će privući tvoju ciljnu grupu

Ukoliko želiš, posle ručka koji je planiran za 13h, možeš ostati na jednoj od radnionica:
1. Kafa sa HR – vode Anja Balažević i Tatjana Rokvić. Ponesi svoj CV i dobićeš konkretne savete kako da se što bolje predstaviš na razgovoru za posao